Перемога у Всеукраїнському архітектурному конкурсі "Столиці світу"

Квітня 22, 2017

Україна, м.Харків, ДНЗ № 78, Всеукраїнський архітектурний конкурс "Столиці світу". Фінал. Сльози з очей. Сльози щастя, нескінченної радості. Щиро вдячна дітям всіх груп нашого садочку за їх неперевершену роботу, за їх талант. Мої педагоги, мої друзі, мої однодумці, з вами так легко було працювати. Ваші творчість, терпіння, працелюбність вражає мене вже багато років, а в цьому проекті ви піднялися на саму вершину. Вітаю вас з ПЕРЕМОГОЮ! Такою довгоочікуваною. Дякую батькам, які були невід'ємною частиною цього проекту. Без вашої допомоги не поїхав би наш фунікулер, не засвітилися б вогні нашої столиці, і взагалі, не було б все так яскраво і казково. Окремі слова подяки організаторам конкурсу. Оксана, найщиріші слова подяки Вам, за надання можливості брати участь в Ваших заходах, за довіру, яку колись 4 роки тому проявили до нас, за кілограми щастя у вигляді конструктора ЛЕГО. Дякую всім причетним до нашої перемоги!!! Пишайтеся нашою столицею – Києвом разом з нами.

Опубліковано Viktoriya Kizlevich 22 квітня 2017 р.

Україна, м.Харків, ДНЗ № 78, Всеукраїнський архітектурний конкурс “Столиці світу”. Фінал. Сльози з очей. Сльози щастя, нескінченної радості. Щиро вдячна дітям всіх груп нашого садочку за їх неперевершену роботу, за їх талант. Мої педагоги, мої друзі, мої однодумці, з вами так легко було працювати. Ваші творчість, терпіння, працелюбність вражає мене вже багато років, а в цьому проекті ви піднялися на саму вершину. Вітаю вас з ПЕРЕМОГОЮ! Такою довгоочікуваною. Дякую батькам, які були невід’ємною частиною цього проекту. Без вашої допомоги не поїхав би наш фунікулер, не засвітилися б вогні нашої столиці, і взагалі, не було б все так яскраво і казково. Окремі слова подяки організаторам конкурсу. Оксана, найщиріші слова подяки Вам, за надання можливості брати участь в Ваших заходах, за довіру, яку колись 4 роки тому проявили до нас, за кілограми щастя у вигляді конструктора LEGO. Дякую всім причетним до нашої перемоги!!! Пишайтеся нашою столицею – Києвом разом з нами.

Залишити коментар
Тиждень безпеки дитиниЮвілей. Нам 50!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини:
Найбільш обговорювані:

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

0 Поділись
Поділитися
Tвітнути