07.11.2019 року у ЗДО№78 було проведено засідання коучинг-студії керівників ЗДО району на тему «Організація діловодства та архівного зберігання документів у закладах дошкільної освіти».

Листопада 08, 2019

Метою роботи студії було визначення порядку роботи з документами від їх створення в діловодстві до передавання на зберігання в архів.

У теоретично-практичному блоці з слухачами була проведена воркшоп-презентація на тему «Впорядкування річної циклограми наказів керівника закладу дошкільної освіти» та організована фахова майстерня на тему: «Порядок роботи з документами від їх створення до передавання на зберігання в архів». Презентаційний блок студії познайомив слухачів з інноваційним підходом впровадження STREAM-освіти. Захід був інтерактивним, продуктивним, корисним і цікавим для всіх учасників.

Залишити коментар
15 жовтня у нашому закладі відбулося свято Осені.13.11.2019 у закладі було проведено практикум для вихователів на тему “Організація ігр-естафет з дошкільниками”

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

0 Поділись
Поділитися
Tвітнути